Praní

disiCLEAN WASHER

disiCLEAN WASHER

(dezinfekce pračky i prádla)
124 Kč
Koupit

dezinfekce pračky
čistící a prací prostředky bez chlóru

Ekologické bezchlórové prací prostředky H2O COOL jsou založené na aktivních polymerech, které dokáží zastoupit dezinfekční účinek chloru a bez rizika tvorby škodlivých chloraminů. Produkty H2O COOL jsou zcela nezávadné i při dlouhodobém používání a to i pro děti a domácí zvířata, jako jsou psy a kočky.


Novinkou v našem sortimentu je prací a dezinfekční prostředek v jednom disiCLEAN WASHER - tekutý bezchlórový dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci praček a nežádoucích pachů z prádla v domácnostech, školství, hoteliérství, zdravotnictví.

Je speciálně určen pro silně znečištěné a sportovní i outdórové oblečení (termoprádlo, sportovní dresy, hokejové vybavení, neopreny a další).
Tento výrobek se vyznačuje silným a dlouhotrvajícím antivirovým, antibakteriálním a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma…). Výborně odstraňuje pachy a bakterie i při praní ve studené vodě. Produkt je možné použít i pro ruční praní.
 

více