Neohodnoceno

disiCLEAN SPORT & SPA WIPES

(BEZCHLOROVÉ DEZINFEKČNÍ UBROUSKY)

Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem
Kód: 760470
Značka: H2O COOL
129 Kč –50 % 64,50 Kč 53,31 Kč bez DPH
Kategorie: Kanceláře
h2o disiClean Sport and Spa Wipes fotka (1) (2)
Akce
129 Kč –50 %

Dezinfekční ubrousek je určený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů zařízení, nástrojů, pomůcek a těžko přístupných míst. Byl speciálně vyvinutý pro dezinfekci saun, masážních lůžek, zařízení ve fitness a wellness (karimatky, žíněnky, rukavice, chrániče, sportovní obuv a další), kosmetických salonech, zařízení bazénů a vířivek. Podle stupně biologického znečištění je účinek až po dobu 7 dní. Tato bezchlorová polymerová dezinfekce nemá žádné negativní účinky na jakýkoli ošetřovaný materiál (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu).

Vlastnosti: Je nehořlavý, biologicky odbouratelný, není klasifikován jako nebezpečný, nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, líh, formaldehyd, těžké kovy a nemá žádné vedlejší účinky na jakýkoli ošetřovaný materiál.

Návod na použití: Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte.

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní ( včetně TBC, Legionella), virucidní (včetně H1N1, Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcine virus), mykobaktericidní, fungicidní a algicidní účinky. Velmi účinně odstraňuje pachy. Čas potřebný pro biocidní účinek 30 minut a nebo do zaschnutí, pro virucidní a mykobaktericidní 60 minut.


Bezpečnostní list Bezpečnostní list ke stažení zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: