Novinky

Vylepšili jsme e-shop

Ještě lepší a více přehlednější. Takový je nový eshop H2O COOL...
Kromě vylepšené funkčnosti jako je platební brána GO PAY nyní najdete v naší nabídce také nové řady produktů pro domácnosti. Budeme rádi, když nám sdělíte, co si o nové vzhledu H2O COOL myslíte.

Nová řada výrobků pro úklidové firmy

Jste malá či velká úklidová firma nebo máte na starosti úklid větších prostorů jako jsou obchodní centra.

Právě pro Vás jsme vytvořili novou řadu čistících a dezinfekčních prostředků disiCLEAN SURFACE foaming a disiCLEAN SURFACE non-foaming bez chloru. Produkty představují nejnovější trend ve využívání bezchlorové dezinfekce ve veřejných provozech. Nabídněte svým klientům stoprocentně hygienické prostředí bez chloru.

Nová řada výrobků pro veřejné prostory

Představujeme novou řadu bezchlorových produktů H2O COOL pro veřejné prostory...
Produkty z řady H2O COOL pro veřejné prostory zanechají Váše kanceláře hygienicky čisté a voňavé i bez použití rizikového chloru.

Nová řada výrobků pro domácnost

Představujeme novou řadu bezchlorových produktů H2O COOL pro domácnosti...
Můžete si vybrat z palety prostředků na toalety, koupelny, pračky a univerzálních přípravků. Produkty z řady H2O COOL pro domácnosti zanechají Váš domov hygienicky čistý a voňavý i bez použití rizikového chloru.

Prezentace značky H2O COOL v nákupním centru OLYMPIA Brno

Vážení přátelé a uživatelé značky H2O COOL,
zveme Vás tímto na naši prezentační výstavu v termínu od 29.04. - 05.05.2013 na volné ploše nákupního centra OLYMPIA Brno kde Vám poradíme jak se zdravě koupat ,, bez chlóru ,,.

Prezentace značky H2O COOL v Praze na Zličíně

Vážení přátelé a uživatelé značky H2O COOL,
tento víkend 11. až 12.8.2012 vystavujeme v Praze v nákupním centru Metropole Zličín.
Jedná se o první veřejnou prezentaci novinek H2O Whirlpool a H2O Clean určených pro všechny druhy vířivek.

Novinka na trhu - první polymerní dezinfekce pro všechny druhy vířivek!

Vážení partneři, přátelé a zákazníci,
 
od tohoto týdne můžete začít objednávat naprosto jedinečný produkt H2O Whirlpool. Jedná se o jedinou skutečně funkční zdravou dezinfekci určenou speciálně pro vířivky. Nová receptura obsahující "smart polymer" plně zabezpečí vířivkouvou vodu nejen v objemu vířivky, ale také v její objehové soustavě a technologii. Zároveň přibyl produkt pro bezchlórovou oxidaci všech druhů vířivek.

Seminář H2O Future Solutions

Dne 25.4.2012 proběhl odborný seminář společnosti H2O Future Solutions v Brně.

Přednášející z vedení společnosti představili nejprve přednosti a unikátnost bezchlórové dezinfekce postavené na schopnostech "chytrého" polymeru.

Nová řada výrobků pro bazény

Hygienická a nezávadná voda v bazénu? Jedině nový H2O Cool!

Pálení očí, podráždné sliznice, chlorový zápach... tak zpravidla vypadají následky po jinak příjemném koupání v bazénu. Zbavte se všech těchto negativních efektů, které na Vás koupání ve špatně chlorované bazénové vodě.

Otevřeli jsme e-shop

Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro vás nový eshop. Doufáme, že se vám bude líbit. Tak se přijďte podívat a možná i něco nakoupíte.

10 položek celkem