Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetové aplikace h2o-cool.cz se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.

Distributor: Rihacek s.r.o., Stránského 11, 616 00 Brno, +420 541 211 650

Spisová značka: C 60472 vedená u Krajského soudu v Brně / Identifikační číslo: 28312252


Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte. Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.


Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží. Storno objednávky ze strany prodávajícího Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.


Dodání zboží

Zboží uvedené jako skladem je expedováno dle skladové dostupnosti uvedené v detailu zboží. Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České republiky. Aktuální ceník je uveden níže v sekci Způsoby dopravy a platby. Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad a návod k použití výrobku.


Způsoby dopravy a platby

 Platba dobírkou - Doprava Geis 97 Kč
 Platba převodem – Doprava Geis 67 Kč

Bankovní převod – Platbu je nutno provést předem, jakmile bude potvrzena, zboží bude ihned odesláno.

Při objednávce nad 498 Kč hradí dopravné provozovatel internetového obchodu.


Převzetí zboží

Doporučujeme prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, zboží nepřebírejte, případně sepište za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.


Záruka a reklamace

Veškeré nabízené zboží pochází přímo od výrobce (Silco Česká republika s.r.o.), případně od autorizovaných dovozců pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.


Vrácení zboží

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatelfyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. U registrovaných fyzických osob se lhůta pro vrácení prodlužuje na 90 dní. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.


Ochrana osobních údajů

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu. Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává, může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení v „editací údajů“. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na sales@h2o-cool.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky

Záznamy nebyly nalezeny...