Nyní VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 50 % na vybrané produkty. Vyberte si ZDE.

PROČ H2O COOL

Dnešní doba je ve znamení boje spotřebitelů za ekologičtější a k přírodě šetrnější produkty. Rostoucí popularita zboží označeného jako "bio" či "eko" je toho jasným důkazem. Jsme zastánci tohoto "nature friendly" životního stylu a proto jsme se rozhodli najít další možnosti, jak omezit potenciálně škodlivé chemikálie v našich životech. Prošli jsme vlastní domovy a našli jsme jednoho společného jmenovatele - chlor. Následovaly měsíce analýz a vývoje, ale výsledek se dostavil a jsme na něj patřičně hrdí.

Ekologické čistící prostředky a dezinfekce bez chloru H2O COOL jsou založené na aktivních polymerech, které dokáží zastoupit dezinfekční účinek chloru a bez rizika tvorby škodlivých chloraminů. Produkty H2O COOL jsou zcela nezávadné i při dlouhodobém používání a to i pro děti a domácí zvířata. Pokud si přejete přímo nakoupit bezchlorovou dezinfekci, prohlédněte si nabídku našich bezchlorových produktů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení