Domácnost

disiCLEAN WC

disiCLEAN WC

(čistí a dezinfikuje toaletu)
116 Kč
Koupit
disiCLEAN ANTI-CALC

disiCLEAN ANTI-CALC

(odstraňuje vodní kámen)
162 Kč
Koupit
disiCLEAN SPORT

disiCLEAN SPORT

(nářadí, fitness a wellness)
110 Kč
Koupit
disiCLEAN WASHER

disiCLEAN WASHER

(dezinfekce pračky i prádla)
168 Kč
Koupit
disiCLEAN PETS

disiCLEAN PETS

(nejen pro veterinární klinky)
209 Kč
Koupit
disiCLEAN HOME

disiCLEAN HOME

(univerzální dezinfekce)
99 Kč
Koupit

disiCLEAN PETS

disiCLEAN PETS je tekutý bezchlorový prostředek určený k okamžitému použití na dezinfekci všech ploch, předmětů a povrchů ve veterinárních ambulancích a veřejných prostorech, útulcích a domácnostech.

více

disiCLEAN WASHER

disiCLEAN WASHER je tekutý bezchlórový dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci praček, prádla v domácnostech, školství, hoteliérství, zdravotnictví, sportovní a outdórové oblečení, neoprénů a dalších.

více

Ekologická bezchlórová čistící dezinfekce pro Vaši domácnost


Ekologické bezchlórové čistící prostředky pro domácnost H2O COOL jsou založené na aktivních polymerech, které dokáží zastoupit dezinfekční účinek chloru a bez rizika tvorby škodlivých chloraminů. Produkty H2O COOL jsou zcela nezávadné i při dlouhodobém používání a to i pro děti a domácí zvířata, jako jsou psy a kočky.

Novinkou v našem sortimentu je čistící a dezinfekční prostředek disiCLEAN ANTI-CALC určený pro odstranění vodního kamene pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků. Jde o přípravek na mytí koupelen, umyvadel, baterií, kachliček, van, záchodových mís, nerezu, keramiky, kameniny, pálených cihel, WC a ostatních sanitárních povrchů. Odstraňuje nečistoty, skvrny a povlaky od vodního kamene i ostatní běžné nečistoty a minerální usazeniny.